Aplikacja webowa odpowiadająca na Twoje potrzeby

Na rynku brak jest oprogramowania spełniającego Twoje potrzeby? Twoi pracownicy męczą się z Excelem, mailami i popełniają przy tym mnóstwo błędów? A może przez nieuwagę i brak przejrzystości w procesach naraziłeś się na duża stratę finansową? To oznaki że potrzebujesz własnego oprogramowania. Zaufaj mi - razem możemy stworzyć oprogramowanie które rozwiąże te problemy.


Oferuje usługę zaprojektowania, stworzenia oraz wdrożenia aplikacji webowej która będzie posiadać zlecone przez Ciebie funkcjonalności. Poniżej znajduje się przykładowa lista możliwych funkcjonalności jakie może zawierać taka aplikacja:

Zbieranie, Wprowadzanie i edycja danych

Zbieraj i zarządzaj informacjami jakie są istotne dla prowadzonych przez Ciebie procesów.

Generowanie raportów i Przetwarzanie DANYCH

Automatycznie lub na żądanie generuj raporty na podstawie zebranych danych: do plików CSV, Exceli, Word i innych. 

Integracja z EMAiL/SMS a może PUSH NOTYFIKACJA na telefon

Twoja aplikacja webowa bez trudu będzie przypominała o ważnych etapach Twoich procesów biznesowych w najbardziej odpowiedni sposób jaki potrzebują Twoi użytkownicy lub klienci.

obsługa/kopia dokumentów i plików w chmurze

Masz bajzel z plikami przekazywanymi przez klienta? A może przepłacasz za usługę typu dropbox? Potrzebujesz rozwiązania przetwarzania plików w bezpieczny i kontrolowany przez Ciebie sposób? Twoja aplikacja może otrzymać takie super moce.

DASHBOARDY i Wykresy

Potrzebujesz by jednym miejscu kontrolować i monitorować najważniejsze dla Ciebie parametry? Twoja aplikacja może posiadać konfigurowalne wykresy oraz diagramy które w przejrzysty sposób przedstawią sytuacje procesów.

Integracje z innymi systemami

Twoja aplikacja webowa może również kontaktować się z innymi usługami poprzez REST API i wykonywać zlecone operacje np. integracja z Google API.

BEZPIECZNE LOGOWANIE I ZARZĄDZANIE UŻYTKOWNIKAMI

Twoja aplikacja będzie posiadała zabezpieczenie by tylko upoważnieni użytkownicy mieli dostęp do aplikacji. W panelu administratora szybko stworzysz nowych użytkowników lub zarządzisz istniejącymi.

"ZIELONA Kłódka" szyfrowanie SSL

Twoja aplikacja będzie komunikować się z użytkownikami bezpiecznym, szyfrowanym kanałem SSL. Możemy udostępnić darmowy certyfikat SSL od Let's Encrypt lub możesz użyć swojego certyfikatu.

GEOLOKALIZACJA

Wyświetlanie danych na mapach lub zbieranie danych lokalizacyjnych.

Używane technologie

Język programowania Java oraz Spring

Jest to najczęściej używana technologia podczas tworzenia nowoczesnych rozwiązań wymagających największej niezawodności oraz wszechstronnej funkcjonalności poprzez największe instytucje finansowe oraz korporacje.

Bazy danych PostgresSQL lub Redis

Twoje dane będą bezpieczne przechowywane oraz przetwarzane przy użyciu bazy PstgreSQL. Jeśli będziesz potrzebować przyśpieszyć przetwarzanie lub zeskalować się do większej liczby użytkowników wspomożemy się Redis'em - wypróbowanym rozwiązaniem przechowywanie danych w czasie rzeczywistym.

Jak wygląda współpraca?

Tworzenie oprogramowania to kreatywny proces wymagający kilku etapów do przeprowadzenia by móc stworzyć oprogramowanie adresujące Twoje oczekiwania i potrzeby.

01.

Pierwsze spotkanie

 • Pierwsze spotkanie ma na celu wstępne przedstawienie przez Ciebie problemu jaki ma rozwiązać aplikacja webowa oraz określenie czy jestem wstanie ją przygotować. Jeśli okaże się że jest zielone światło poproszę Cię o wykup usługi "Zbieranie wymagań oraz koncepcja rozwiązania aplikacji webowej" (koszt ok od 2000 - 5000 PLN+VAT w zależności od projektu) na poczet prac jakie wykonam dla Ciebie w etapie 2 i 3.

02.

Warsztaty online zbierania wymagań

 • Na tym spotkaniu zgłębimy problem jaki ma rozwiązywać aplikacja. Postaramy się wydzielić główne funkcjonalności, zakres zbieranych danych oraz formę przetwarzania oraz prezentacji danych w aplikacji. 

03.

Prezentacja koncepcji oraz makiety rozwiązania

 • Na podstawie zebranych wymagań przygotuje makietę aplikacji webowej. Makieta pozwoli Ci zrozumieć jak wyobrażam sobie tworzoną aplikacje webową i przedstawie formę prezentacji danych oraz funkcjonalności. Na tym etapie zmiany wymagań oraz koncepcji są stosunkowo tanie. Warto tutaj poświęcić więcej czasu gdyż w kolejnych etapach zmiany w koncepcji rozwiązania mogą być kosztowne.

04.

Akceptacja oraz podpisanie umowy

 • Akceptacja koncepcji rozwiązania oraz podpisanie umowy - ustalimy ilość pracy jaka ma zostać wykonana oraz ustalimy wszelkie kwestie techniczne, prawne oraz w jaki sposób  rozliczymy się za stworzenie aplikacji webowej.

05.

Implementacja rozwiązania

 • Na tym etapie wykonuję pracę deweloperską. Podczas tworzenia aplikacji mogą pojawić się pytania uszczegóławiające niektóre niezaplanowane niuanse.

06.

Oddanie aplikacji do testów

 • Na środowisku technicznym otrzymasz dostęp do wersji testowej aplikacji. Na tym etapie będziesz mógł przetestować aplikacje oraz zgłosić uwagi, prośby o zmianę. Istnieje możliwość modyfikacji niektórych funkcjonalności jednak nowe wymagania np. dodatkowa integracja z systemem zewnętrznym będzie podlegała dodatkowej wycenie.

07.

Przekazanie oprogramowania / ewentualne wdrożenie na środowisku u klienta

 • W zależności od ustaleń w umowie zostanie dostarczone oprogramowanie w postaci wykonalnej, jeśli tak stanowi umowa przekazanie kodu źródłowego oraz ewentualne wdrożenie

08.

Wsparcie po-wdrożeniowe

 • W wypadku wystąpienia błędów których nie wykryto podczas testów zobowiązujemy się je naprawić w najszybszym możliwym terminie

Przykładowe wyceny aplikacji

Mini

Aplikacja webowa Mini pozwala na gromadzenie i przetwarzanie danych.

Czas projektu 1 - 2 miesiące

 29 000+VAT

 • Bezpieczne logowanie użytkowników
 • Panel główny z statystykami 3-4 miary
 • 3-4 ekrany z tabelą danych oraz formularzem dodawania, edycji i usuwania rekordów
 • Prosty export danych do pliku csv lub excel.

Mid

Aplikacja webowa Mid posiada więcej skomplikowanych funkcji oraz mniej złożone integracje zewnętrzne.

Czas projektu 2-3  miesiące

 49 000+VAT

 • Funkcje wersji Mini
 • Posiada integracje z serwerem poczty oraz funkcjonalności dynamicznej wysyłki email
 • Posiada możliwość generowania raportów csv/excel/word.
 • Posiada możliwość importowania danych z pliku lub z zewnętrznych usług.

Max

Aplikacja webowa Max obsłuży skomplikowany proces biznesowy wymagający integracji z systemami zewnętrznymi.

Czas projektu 3-6  miesięcy

 79 000+VAT

 • Funkcje wersji Mid
 • Integracje SMS z możliwością wysyłki oraz odbioru wiadomości
 • Posiada możliwość generowania bardziej zaawansowanych raportów np. pdf z szablonu
 • Pozwala na wgrywanie plików oraz dokumentów do chmury oraz udostępniać je zalogowanym użytkownikom lub klientom poprzez publiczny link www
 • Posiada bardziej złożone i czasochłonne integracje

Najwyższy czas rozpocząć pracę nad Twoją aplikacją webową!

Zapraszamy do kontaktu

kontakt@starszyprogramista.pl